Klub chovatelů teriérů

06.07.2020 06.07.2020

NOVÝ TERMÍN VÝSTAVY 6. 7. 2020

https://vystavastankov.webnode.cz

Informace o výstavě

Typ výstavy:
Krajská klubová
Klub:
KCHT
Město / země:
Staňkov / CZ
Uchovňující:
Ano
Uzávěrka:
17.06.20

Výsledky výstavy

Pes / Fena Třída Ocenění Jméno Rozhodčí
Pes mladých V1, Vítěz třídy, CCJ Dryas Toy Šaran Bohemia Alena Auerbach / CZ
Pes vítězů V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz, CC Azzaro Candys Bohemica Alena Auerbach / CZ
Fena vítězů V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz, CC Annie Candys Bohemica Alena Auerbach / CZ
Pes mladých V1, Vítěz třídy, CCJ Gerhard Silky Interris Olga Dolejšová / CZ
Pes mezitřída V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz, CC Akim Hajduška Olga Dolejšová / CZ
Fena mladých V1, Vítěz třídy, CCJ Gloria Silky Interris Olga Dolejšová / CZ
Fena vítězů V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz, CC Fantasies Romantic Silk of Bohemia Olga Dolejšová / CZ
Fena mezitřída V1, Vítěz třídy, CCJ Bublinka Vlčí píseň Vladimíra Tichá / CZ
Fena mladých VD1 Coffie Alexandrais Alena Auerbach / CZ
Pes mladých V Argo od Petráškovy hory Alena Auerbach / CZ
Pes mladých V1 Barnaby zpod Chlumských hájů Alena Auerbach / CZ
Pes mladých V1, Vítěz třídy, CCJ Wayne Fleret Moravia Alena Auerbach / CZ
Pes mladých V3 Nik z Martinčina chovu Alena Auerbach / CZ
Pes mladých V4 Drago z Nedílné Alena Auerbach / CZ
Pes mladých VD Harper Bělohorský skřítek Alena Auerbach / CZ
Pes mladých VD Hektor Bělohorský skřítek Alena Auerbach / CZ
Pes mladých VD Jonatan ze Zhůří Alena Auerbach / CZ
Pes mladých VD Ralf z Bukovských lesů Alena Auerbach / CZ
Pes mladých DQ Jery ze Zhůří Alena Auerbach / CZ
Pes mezitřída V1, Vítěz třídy Voldemort Fleret Moravia Alena Auerbach / CZ
Pes mezitřída VD1 Barney Odvážný lovec Alena Auerbach / CZ
Pes otevřená D Alan Příšovský potok Alena Auerbach / CZ
Pes otevřená D Benny Příšovský potok Alena Auerbach / CZ
Pes otevřená D Brus Viribus Alena Auerbach / CZ
Pes otevřená DQ Brok Příšovský potok Alena Auerbach / CZ
Pes pracovní V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz, CC Quirin z Bukovských lesů Alena Auerbach / CZ
Pes pracovní VD2 Edík z Otavských strání Alena Auerbach / CZ
Pes pracovní D Chyn z Vochovny Alena Auerbach / CZ
Pes pracovní D Ted Gold Akrim Alena Auerbach / CZ
Pes čestná V1, Vítěz třídy Art Hunter Bohemia Alena Auerbach / CZ
Fena mladých V1, Vítěz třídy, CCJ Xara Fleret Moravia Alena Auerbach / CZ
Fena mladých VD Hexe Bělohorský skřítek Alena Auerbach / CZ
Fena mladých VD2 Aira od Petráškovy hory Alena Auerbach / CZ
Fena mladých VD3 Vesi Střihovský borek Alena Auerbach / CZ
Fena mladých VD4 Ruby z Bukovských lesů Alena Auerbach / CZ
Fena mladých D Aki Stříbrský vrch Alena Auerbach / CZ
Fena mladých D Annie z Loegrie Alena Auerbach / CZ
Fena mladých D Bekky od Čertovy hráze Alena Auerbach / CZ
Fena mladých D Cessy Statečný lovec Alena Auerbach / CZ
Fena mezitřída V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz, CC Goody z Romanova chovu Alena Auerbach / CZ
Fena mezitřída V2 Deisy Zimní vrch Alena Auerbach / CZ
Fena mezitřída V3 York and Ainsty Fiery Lucifer Alena Auerbach / CZ
Fena mezitřída VD Lena z Vochovny Alena Auerbach / CZ
Fena mezitřída VD4 Bessie z Hájecké stráně Alena Auerbach / CZ
Fena mezitřída D Bonnie z Hájecké stráně Alena Auerbach / CZ
Fena otevřená V1, Vítěz třídy Alice z Angeliky Alena Auerbach / CZ
Fena otevřená V2 Bora od Lesa Holá Alena Auerbach / CZ
Fena otevřená VD Ira z Borského panství Alena Auerbach / CZ
Fena otevřená VD Jackie z Vochovny Alena Auerbach / CZ
Fena otevřená VD Yorkshire Pudding Fiery Lucifer Alena Auerbach / CZ
Fena otevřená VD3 Erča z Otavských strání Alena Auerbach / CZ
Fena otevřená VD4 Gara z Vochovny Alena Auerbach / CZ
Fena pracovní V1, Vítěz třídy Lisbeth Bohemia Diplomat Alena Auerbach / CZ
Fena pracovní V2 Aida Moravia Diplomat Alena Auerbach / CZ
Fena vítězů V1, Vítěz třídy Gabra Bělohorský skřítek Alena Auerbach / CZ
Fena čestná V1, Vítěz třídy Maxima z Bukovských lesů Alena Auerbach / CZ
Pes mezitřída V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz, CC Anton Pupulu Olga Dolejšová / CZ
Fena mladých V1 Bohdana Pupulu Olga Dolejšová / CZ
Fena otevřená V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz, CC Amálie Pupulu Olga Dolejšová / CZ
Pes dorostu VN1 German Dandies' Darwin Olga Dolejšová / CZ
Pes vítězů V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz, CC Darcy Dandie z Minic Olga Dolejšová / CZ
Fena dorostu VN1 Barton Dandies Candice Renoir Olga Dolejšová / CZ
Fena mezitřída V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz, CC Malen Ka von der Gulitza Olga Dolejšová / CZ
Fena veteránů V1, Vítěz třídy, CCV Bella Mia Dandie z Minic Olga Dolejšová / CZ
Pes otevřená V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz, CC Flash z Tržiště Alena Auerbach / CZ
Fena otevřená V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz, CC Funny z Tržiště Alena Auerbach / CZ
Fena mezitřída V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz, CCJ Vetka Verby Vladimíra Tichá / CZ
Fena otevřená VD1 Algena z Májového snu Vladimíra Tichá / CZ
Pes dorostu N1 Tabasko Dominik Vladimíra Tichá / CZ
Pes mladých V1, Vítěz třídy, CCJ Mr. Drago z Andělskohorska Vladimíra Tichá / CZ
Pes mladých VD2 Rubeus Hagrid Via Heraltisz Vladimíra Tichá / CZ
Pes mladých D Aggi Rock Ruby od Janinky Vladimíra Tichá / CZ
Pes mezitřída VD1 Felix Blataj Vladimíra Tichá / CZ
Pes mezitřída D Crash Bandicoot White Star Bohemia Vladimíra Tichá / CZ
Pes vítězů V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz, CC Pink Floyd Via Heraltisz Vladimíra Tichá / CZ
Fena dorostu VN1 Orrin z Andělskohorska Vladimíra Tichá / CZ
Fena dorostu N2 Oggy z Andělskohorska Vladimíra Tichá / CZ
Fena dorostu N3 Annie Aravanci Vladimíra Tichá / CZ
Fena mladých V1, Vítěz třídy, CCJ Lara z Andělskohorska Vladimíra Tichá / CZ
Fena mladých V2 Anna Bohemia Point Vladimíra Tichá / CZ
Fena mladých VD Nimble Tail Energy Vladimíra Tichá / CZ
Fena mladých VD3 Flossy Rose Blataj Vladimíra Tichá / CZ
Fena mladých VD4 Nimble Tail Energy Vladimíra Tichá / CZ
Fena mladých D Kampala Anachsunamun Vladimíra Tichá / CZ
Fena mladých dost. Debbie Bene Czech Vladimíra Tichá / CZ
Fena mezitřída VD1 Curious Catherine White Star Bohemia Vladimíra Tichá / CZ
Fena otevřená VD1 Cinderella HogWild Vladimíra Tichá / CZ
Fena pracovní VD1 Cesmína z Masamíle Vladimíra Tichá / CZ
Fena pracovní VD2 Jenny z Andělskohorska Vladimíra Tichá / CZ
Pes otevřená V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz, CC Duffy Cairn-Setuakatum Alena Auerbach / CZ
Pes veteránů V1, Vítěz třídy, CCV Ganymedes Hoity-Toity Gang Alena Auerbach / CZ
Fena mladých V1, Vítěz třídy, CCJ Jullie of Podhay Alena Auerbach / CZ
Fena mladých V2 Sibyla Hoity-Toity Gang Alena Auerbach / CZ
Fena mezitřída V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz, CC Zalazar Tommelise Alena Auerbach / CZ
Fena vítězů V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz, CC Finduilas Luinil Alena Auerbach / CZ
Pes mladých V1, Vítěz třídy, CCJ Arnie Lake Orkif Star Fox Vladimíra Tichá / CZ
Pes mladých V2 Night and Day Vladimíra Tichá / CZ
Fena mezitřída V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz, CC Victoria Rus Terrier Cardenal Vladimíra Tichá / CZ
Pes vítězů V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz, CC Ayan Alegría de Stupy Vladimíra Tichá / CZ
Pes mladých V1, Vítěz třídy, CCJ Iscarion of Mara's Home Olga Dolejšová / CZ
Fena mezitřída V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz, CC Merci Bohemia Enjoy Olga Dolejšová / CZ
Fena mladých V1, Vítěz třídy, CCJ Leila Jess Terry-Westie Olga Dolejšová / CZ
Fena mladých V2 Letty Jess Terry-Westie Olga Dolejšová / CZ
Fena otevřená V1 Anica Anteja Olga Dolejšová / CZ
Fena otevřená V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz, CC Nairobi Ruby Squirrel Olga Dolejšová / CZ
Pes mladých V1, Vítěz třídy, CC Aerosmith Cordis Venatore Vladimíra Tichá / CZ
Pes mladých V2 Atom Czech Black Gang Vladimíra Tichá / CZ
Pes mezitřída V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz, CC Odin Ritakim Vladimíra Tichá / CZ
Pes mezitřída V2 Aronchupa Cordis Venatore Vladimíra Tichá / CZ
Pes vítězů V1, Vítěz třídy Beefeater Beatific Beast Vladimíra Tichá / CZ
Fena mladých V1, Vítěz třídy, CCJ Dakota Mazurski Brzeg Vladimíra Tichá / CZ
Fena mladých V2 Argali Cordis Venatore Vladimíra Tichá / CZ
Fena mladých V3 Alma z Meandrů Oharky Vladimíra Tichá / CZ
Fena mladých VD3 Wicky Černý faun Vladimíra Tichá / CZ
Fena mezitřída V1, Vítěz třídy Bacardi Beatific Beast Vladimíra Tichá / CZ
Fena otevřená V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz, CC Elmíra vom Waxeneck Vladimíra Tichá / CZ
Fena vítězů V1, Vítěz třídy Genial Gadget Black Bubble Vladimíra Tichá / CZ
Pes mladých V1, Vítěz třídy, CCJ Aron z Boreckého vrchu Vladimíra Tichá / CZ
Pes mladých VD2 Attila z Boreckého vrchu Vladimíra Tichá / CZ
Fena dorostu N1 Aira Invicta Venandi Vladimíra Tichá / CZ
Fena mladých VD1 Aischa z Boreckého vrchu Vladimíra Tichá / CZ
Fena otevřená VD1 Ilin Torqes Vladimíra Tichá / CZ
Fena otevřená V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz, CC Glory Star Reggaedog Olga Dolejšová / CZ
Pes mladých V1, Vítěz třídy, CCJ Glengracie Mr Farenheit Vladimíra Tichá / CZ
Pes mladých V2 Gordiq Rey Majesco Vladimíra Tichá / CZ
Pes mezitřída VD1 Aramis Taygr Alaya - Skot Vladimíra Tichá / CZ
Pes veteránů V1, Vítěz třídy, CCV Bristol Tendre Devil Inka-Amant Vladimíra Tichá / CZ
Fena mladých V1, Vítěz třídy, CCJ Special Appealing von Tinsdal Vladimíra Tichá / CZ
Fena mladých V2 Geraldine Daisy Majesco Vladimíra Tichá / CZ
Fena otevřená V1, Vítěz třídy Connie Royal Scotsman Vladimíra Tichá / CZ
Fena vítězů V1 Crazy Caramella Royal Scotsman Vladimíra Tichá / CZ
Fena vítězů V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz, CC Quicksilver's Pepsi Vladimíra Tichá / CZ
Pes dorostu VN1 Argo de la Frok Alena Auerbach / CZ
Pes mladých V1, Vítěz třídy, CCJ Cit ze Sádeckého údolí Alena Auerbach / CZ
Pes mladých V2 Epafos Floda Welsh Alena Auerbach / CZ
Pes mladých V3 Cir ze Sádeckého údolí Alena Auerbach / CZ
Pes mezitřída V1, Vítěz třídy Eufémos Floda Welsh Alena Auerbach / CZ
Pes pracovní V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz, CC Ozy z Pilské rokle Alena Auerbach / CZ
Fena mladých V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz, CCJ Foibé Oressa Floda Welsh Alena Auerbach / CZ
Fena mladých V2 Dorka od Zábědovského potoka Alena Auerbach / CZ
Fena mladých VD3 Cina ze Sádeckého údolí Alena Auerbach / CZ
Fena mezitřída V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz, CC Bony z Třebonínské bašty Alena Auerbach / CZ
Fena mezitřída V2 Black Tazzi Polabský bull Alena Auerbach / CZ
Fena pracovní V1, Vítěz třídy Zoli z Císařského lesa Alena Auerbach / CZ
Pes mladých V1, Vítěz třídy, CC Charley Happy Naux Vladimíra Tichá / CZ
Pes mladých V2 Bogarhazi Lancelot Vladimíra Tichá / CZ
Pes mezitřída V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz, CC Bogarhazi Innocent Love Vladimíra Tichá / CZ
Fena mladých V1, Vítěz třídy, CCJ Isabell Happy Naux Vladimíra Tichá / CZ
Fena mladých V2 Cherry Happy Naux Vladimíra Tichá / CZ
Fena mladých VD3 Be My Soulmate Wallachian White Vladimíra Tichá / CZ
Fena mladých D Debie White Star Dejvic Vladimíra Tichá / CZ
Fena mezitřída V1, Vítěz třídy Mafia od Bobika Vladimíra Tichá / CZ
Fena mezitřída VD2 Enny Bílý Hurricane Vladimíra Tichá / CZ
Fena mezitřída VD3 Albie Mikristar Vladimíra Tichá / CZ
Fena mezitřída D Valentine's Girl Devil in Disguise Vladimíra Tichá / CZ
Fena otevřená V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz, CC Lusie Klatovská perla Vladimíra Tichá / CZ
Fena otevřená D Bibi Star of Žižkov Vladimíra Tichá / CZ
Fena veteránů V1, Vítěz třídy, CCV British Beau Surprise Westie Vladimíra Tichá / CZ

Tento web používá soubory cookies,

a to k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Jeho používáním s tím souhlasíte.

Souhlasím