Klub chovatelů teriérů

06.09.2020 06.09.2020

CAC speciální výstava se zadáváním titulu Vítěz speciální výstavy

 


 

PATNÁCTÉ DNY BRT

Změna termínu 4. - 6. 9. 2020

RUSALKA 2020

areál AUTOKEMP RUSALKA
Hněvkovice, Týn nad Vltavou


Program      Přihláška Rusalka     Propozice výstava     Přihláška výstava


Pátek 4. 9. 2020
Nácvik norování                                       od 17,00 hod.
(i pro psy, kteří nejsou přihlášeni na zkoušky, 50,- Kč)

Sobota 5. 9. 2020
Pětiboj „O POHÁR PAVLA HORÁKA“ II.ročník
se zadáváním CACT, r.CACT, CCT a Klubový vítěz
Prezentace a přejímka                               8,00 – 8,30
Zahájení pětiboje                                      9,00

Zkoušky z bezkontaktního norování
Prezentace a přejímka                               13,00 – 13,30
Zkoušky z bezkontaktního norování        14,00

Neděle  6. 9. 2020
Speciální výstava border teriérů
On-line přihlášení na www.dogoffice.cz

Informace o výstavě

Typ výstavy:
Speciální
Klub:
KCHT
Město / země:
Týn nad Vltavou / CZ
Uchovňující:
Ano
Dokumenty:
Program.doc, Přihláška_na_DnyBRT.doc, Přihláška_výstava.doc, Propozice.pdf
Uzávěrka:
14.08.20, 21.08.20

Výsledky výstavy

Pes / Fena Třída Ocenění Jméno Rozhodčí
Pes štěňat VN1 Apollón Beatific Beast Vladimíra Tichá / CZ
Pes štěňat VN2 Anterós Beatific Beast Vladimíra Tichá / CZ
Pes štěňat N3 Rocky Gala Black Vladimíra Tichá / CZ
Pes dorostu N1 Dave Viribus Vladimíra Tichá / CZ
Pes mladých V1, CAJC, CCJ Car z Choliny Vladimíra Tichá / CZ
Pes mladých VD2 Atrey ze Stružského dvora Vladimíra Tichá / CZ
Pes mladých VD3 Zir ze Stružského dvora Vladimíra Tichá / CZ
Pes mladých D Aiko Tichý lovec Vladimíra Tichá / CZ
Pes mezitřída V1, CAC, CC Wayne Fleret Moravia Vladimíra Tichá / CZ
Pes mezitřída V2, res. CAC Nik z Martinčina chovu Vladimíra Tichá / CZ
Pes mezitřída V3 Kargo Vakuc Vladimíra Tichá / CZ
Pes mezitřída VD Archie Markétka Vladimíra Tichá / CZ
Pes mezitřída VD Gwen Aeternum Vladimíra Tichá / CZ
Pes mezitřída VD4 Barney Odvážný lovec Vladimíra Tichá / CZ
Pes otevřená V1, CAC, CC Avar Sterling Moravia Vladimíra Tichá / CZ
Pes otevřená V2 Voldemort Fleret Moravia Vladimíra Tichá / CZ
Pes otevřená VD4 Xanta ze Stružského dvora Zbyněk Kubík /
Pes otevřená D Faraon od Veličky Vladimíra Tichá / CZ
Pes otevřená D York Tyke Fiery Lucifer Vladimíra Tichá / CZ
Pes pracovní V1, CAC, CC, Vítěz speciální výstavy, BOB Quirin z Bukovských lesů Vladimíra Tichá / CZ
Pes pracovní V2, res. CAC Funny Boy Ketinela Vladimíra Tichá / CZ
Pes pracovní V3 Brus Viribus Vladimíra Tichá / CZ
Pes pracovní V4 Woody Lovec z Dračína Vladimíra Tichá / CZ
Pes pracovní VD Cimbo z Donnova rodu Vladimíra Tichá / CZ
Pes pracovní D Dakky od Třísovské lípy Vladimíra Tichá / CZ
Pes pracovní D Eldar Bělohorský skřítek Vladimíra Tichá / CZ
Pes vítězů V1, CAC, CC Quentin Fleret Moravia Vladimíra Tichá / CZ
Pes vítězů V2, res. CAC Bad Bandit z Jesence Vladimíra Tichá / CZ
Pes veteránů V1, CCV, BOV Just Fiery Lucifer Vladimíra Tichá / CZ
Pes veteránů V2 Donn Lovecké Srdce Vladimíra Tichá / CZ
Pes mimo konkurenci 1 Bubbles Fleret Moravia Vladimíra Tichá / CZ
Fena štěňat VN1 Artemis Beatific Beast Zbyněk Kubík /
Fena štěňat N2 Only Odet z Martinčina chovu Zbyněk Kubík /
Fena štěňat N3 Barri Bell Tichý lovec Zbyněk Kubík /
Fena mladých V1, CAJC, CCJ, BOJ Elly od Šimků Zbyněk Kubík /
Fena mladých V2 Cola de Marco's Hunter Zbyněk Kubík /
Fena mladých V3 Aisha z Karny Zbyněk Kubík /
Fena mladých VD Aki Stříbrský vrch Zbyněk Kubík /
Fena mladých VD Ammy od Petráškovy hory Zbyněk Kubík /
Fena mladých VD Crazy Calamity z Javořických lesů Zbyněk Kubík /
Fena mladých VD Fox Lady Bohemia Baring Zbyněk Kubík /
Fena mladých VD4 Alert Galla Black Royal Shangha Zbyněk Kubík /
Fena mladých D Bekky od Čertovy hráze Zbyněk Kubík /
Fena mladých D Kory z Borského panství Zbyněk Kubík /
Fena mladých D Née Jessie Radekova Zbyněk Kubík /
Fena mezitřída V1, CAC, CC Deisy Zimní vrch Zbyněk Kubík /
Fena mezitřída VD2 Lucky Fibi Radekova Zbyněk Kubík /
Fena mezitřída VD3 Halina Lovec z Dračína Zbyněk Kubík /
Fena mezitřída D Candy Statečný lovec Zbyněk Kubík /
Fena mezitřída D Ginger Aglaia Yenuca Zbyněk Kubík /
Fena mezitřída D Nela z Martinčina chovu Zbyněk Kubík /
Fena otevřená V1, CAC, CC Gyra Aeternum Zbyněk Kubík /
Fena otevřená V2, res. CAC Kira Vakuc Zbyněk Kubík /
Fena otevřená V3 Gappa Aglaia Yenuca Zbyněk Kubík /
Fena otevřená VD Tarka ze Stružského dvora Zbyněk Kubík /
Fena otevřená D Arina z Řepy Zbyněk Kubík /
Fena otevřená D Elly z Hájovského lesa Zbyněk Kubík /
Fena otevřená D Grandeur Sheyla Radekova Zbyněk Kubík /
Fena pracovní V1, CAC, CC Lisbeth Bohemia Diplomat Zbyněk Kubík /
Fena pracovní VD2 Lira Gala Black Zbyněk Kubík /
Fena pracovní VD3 Dája od Třísovské lípy Zbyněk Kubík /
Fena pracovní VD4 Jiskra Javorův dvůr Zbyněk Kubík /
Fena pracovní D Cessy Statečný lovec Zbyněk Kubík /
Fena vítězů V1, CAC, CC, Vítěz speciální výstavy, BOS Hilarious Heartsease Kuburumba Zbyněk Kubík /
Fena veteránů V1, CCV Lespoir du Grand Babin Zbyněk Kubík /
Fena veteránů V2 Akira Axa Maustr Zbyněk Kubík /
Fena čestná V1 Quintessence Fiery Lucifer Zbyněk Kubík /

Tento web používá soubory cookies,

a to k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Jeho používáním s tím souhlasíte.

Souhlasím